Фриланс работа в Украине: удаленная работа на дому, дистанционная работа, телеработа

Віддалена робота в Україні - працевлаштування вдома для фахівців різних професій. Вакансії віддаленої роботи в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Кіровограді, Чернівцях, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі.

Віддалена робота як спосіб працевлаштування в XXI столітті

Віддалена робота. Це просто, як все геніальне. Ви працюєте в себе вдома, у той час, як наймач знаходиться де завгодно: у Москві, Голливуде, на сусідній вулиці. Вам байдуже, як він виглядає, який у нього характер. Вам не обов'язково його бачити, Усе, що Вам потрібно - це одержати завдання, якісно його виконати, одержати гроші. Ця схема дуже приваблива, якщо Ви хочете зберігати свободу дій і часу. Ймовірно, її можуть успішно використовувати інваліди з обмеженою рухливістю.
Фактор часу має велике значення, наприклад, у сучасному місті витрати часу на дорогу на роботу й назад становлять у середньому 2 години, інакше кажучи - 25% (!) від робочого часу. Протягом тижня Ви втрачаєте на переїзди цілий робочий день (10 годин)! Безумовно, якщо зарплата стабільна, і не залежить від кількості виробленого продукту, Вас не стурбує така втрата часу. Якщо ж навпаки, то задумайтеся над можливістю одержати додатковийий робочий день у своє розпорядження й заробити на 20% більше.

Інша проблема, з якої найчастіше зіштовхуються жінки - неможливість або небажання працювати на території роботодавця. Виходом може стати віддалена робота.

З розвитком інтернет-технологій Ви можете майже в режимі реального часу спілкуватися з роботодавцем, погоджувати деталі роботи, надавати її результати. При сучасному рівні розвитку електронних платіжних систем одержати гроші хоч і зі зворотної сторони «кульки» - не проблема.

У принципі, будь-яку роботу, що не вимагає Вашої присутності на робочому місці, можна зробити віддаленою. Потрібно тільки мати знаряддя виробництва, навички й уміння, а також людини, що має потребу у Вашій праці. Інтернет дійсно розсовує границі, рівень оплати деяких видів робіт (розробка й дизайн сайтів, написання програм) дійсно дозволяє заробляти гідні гроші. Вакансії для віддаленої роботи можна знайти в інтернеті.

Для віддаленої роботи найкраще підходять «вільні» професії: програмісти, художники, дизайнери, веб-дизайнеры, журналісти, оператори комп'ютерного набору, верстальщики, а також маркетологи та інше. При наявності деякої фантазії, думаю, Ви без особливої праці зможете продовжити цей список стосовно до своїх навичок.

Переваги віддаленої роботи

Вільно розпоряджайтеся своїм часом;

Працюйте на декількох роботах;

Знайшовши віддалену роботу в розвинутій країні, можна одержувати високі гонорари;

Більш повно реалізуйте себе.

Недоліки теж є:

Складно простежити за дотриманням авторських прав;

Утруднено контакт, іноді важко просто домовитися із замовником;

Іноді важко одержати свою винагороду;

Якщо замовник перебуває в іншім місті, або навіть країні, виникають певні складності, якщо потрібно відстояти свої права через суд;

Деяку проблему представляє необхідність підписати паперу.

Якщо Вам доводиться виконувати віддалену роботу будинку, то потрібно приготуватися до «репресій» з боку близьких. Причому, вони зовсім щиро не розуміють, що повинні створити Вам нормальні умови для роботи, а інакше - не видать грошей.

Якщо Ви працюєте вдома, то будьте готові до того, що чоловік (дружина) будуть уважати, що тепер у Ваші обов'язки входить: збирання, готування їжі, покупка продуктів, улагоджування проблем у Жеці, забирание дітей із саду або школи й т.д.
Нерозуміння з боку близьких - це досить важка психологічна проблема, і не тільки пов'язана з віддаленою роботою. І зустрічається вона, на жаль, досить часто. Тому потрібно виробити до неї свого роду «протиотрута». Воно буде залежати від багатьох умов, у першу чергу від Вашого характеру й характеру Ваших взаємин у родині.

Іноді можливий авторитарний стиль: я працюю, усі затихли під страхом смерті! В інших випадках краще делікатно поговорити або вирішити проблему політичними методами. Єдиного універсального рішення цієї проблеми бути не може. Але краще буде пояснити: «я пішла (або пішов) на роботу; мене ні»! Якщо ж людина не розуміє, виходить, залишається одне із двох: міняти роботу або людину.

Як правило, розумна людина може самостійно вгадати, чи можливо створення в родині умов для роботи вдома. Проблему краще заздалегідь передбачити, чим розсьорбувати потім її наслідку, тому, якщо такі створити не можливо, краще відмовитися від цієї ідеї або шукати можливість зняти окремий офіс (робоче місце).

Чому немає?

Якщо чесно, серед моїх знайомих дуже мало людей, яким удалося б заробляти за допомогою віддаленої роботи. Тому є цілком об'єктивна причина: по суті, людина, що заробляє подібним чином, повинен поєднувати в собі безліч талантів (що зустрічається вкрай рідко). Він повинен уміти самостійно мислити, бути й менеджером, і рекламістом, і адміністратором, і юристом, і якісним виконавцем в одній особі. Крім того, потрібно мати засоби виробництва, які для деяких професій дуже навіть дороги. Якщо ж Ви маєте всі зазначені таланти й маєте власні засоби виробництва, то чому б Вам не організувати власний бізнес?

Як відомо, у будь-якому проекті тільки 10% роботи виконується за 90% часу, а 90% роботи - за 10% часу. У цьому жарті є більша частка правди: багато хто не можуть упоратися з віддаленою роботою через нездатність організувати себе. Більшості людей для того, щоб почати працювати, потрібний стимул у вигляді начальника, інакше вони не можуть. Якщо Ви звикли виконувати роботу авральним методом, то дуже ризикуєте її «завалити» і зіпсувати свою ділову репутацію, у цьому випадку віддалена робота - не для Вас.

За матеріиалами jobmarket.com.ua

© 2007 Lance.com.ua Розробка веб-сайтів в Одесі та Україні