Фриланс работа в Украине: удаленная работа на дому, дистанционная работа, телеработа

Аутсорсинг, привлечение внештатных сотрудников в Украине - привлечение специалистов сторонних организаций или частных лиц для выполнения некоторых видов непрофильных работ компании. Предложения от специалистов различного профиля в крупнейших городах и регионах Украины.

В українській галузі інформаційних технологій буде створено 30,000 робочих місць

Розвиток українського аутсорсінгового ринку інформаційних технологій створює масу робочих місць, пише газета 15 хвилин. Це підтвердила недавно минула в Києві конференція, присвячена підсумкам Ukrainian Outsourcing Forum'2006.

Аутсорсінг - це передача непрофільних завдань компанії зовнішнім фахівцям. У світовому рейтингу розробників програмного забезпечення Україна займає 15 місце. У нашій країні налічується близько 1000 компаній, які розробляють програмне забезпечення. У цій сфері зайняте близько 25-30 тис. українських професіоналів.

За словами президента Альянсу компаній-розроблювачів програмного забезпечення Віктора Мазнюка, "річна частка України у світовому аутсорсінзі становить близько $600 млн".

Якщо ще в 2004 році поставав питання "Бути разом з Росією на поприщі аутсорсінга?", те в 2006-м він був знятий. За останні 2-3 року Україна стала повноцінним гравцем у даній сфері.

Раніше аутсорсінгові компанії були зосереджені у великих містах. Зараз же цей напрямок активно розвивається в регіонах. "В 2006 році у форумі взяли участь багато молодих українських компаній з регіонів. Прогрес за рік очевидний і, думаю, тенденція буде набирати оберти" - відзначив Олексій Сигів, директор Infopulse Ukraine.

На жаль, більшість вітчизняних компаній орієнтовані на закордонні ринки. 55-60% нашого аутсорсінга - це продукція на експорт. Олександр Орєхов, керівник відділу по роботі з розроблювачами ПО Майкрософт Україна бачить причини в тім, що "нашому ринку властиві всі якості що зароджується. Йому властиве піратство й невелика потреба в програмних продуктах на внутрішньому ринку".

Більше оптимістична точка зору у виконавчого директора асоціації ІТ України Олексія Коженкина. По його даним "зростання галузі IT в Україні є дуже динамічним і продовжиться мінімум до 2010 року". Темпи зростання ринку ПО прогнозуються на рівні 17 % у рік. Таким чином, у найближчі 5 років у галузі ИТ буде створено більше 30 тис. нових робочих місць, говорить фахівець.

За матеріалами Корреспондент.нет

© 2007 Lance.com.ua Разработка веб-сайтов, создание веб-приложений, программ, баз данных, скриптов